Ковбасні вироби
Власного виробництва
Ковбасні вироби
Ковбасні вироби
Сьогодні ковбасна продукція представлена ​​широким асортиментом виробів, при цьому не кожен виробник може гарантувати покупцеві 100% вміст у товарі натуральної якісної м'ясної сировини.
Магазин «Кабанчик» пропонує справжні ковбасні вироби з доставкою по Одесі за доступними цінами. М'ясна продукція «Кабанчик» випускається з дотриманням вимог, де суворо регламентована використовувана сировина та харчові добавки, затверджена безпечна для здоров'я людини рецептура.
М'ясне виробництво оснащене найпрогресивнішим обладнанням, що працює відповідно до міжнародних органічних стандартів. Ковбасні вироби готуються з охолодженого м'яса без використання замінників, фосфатів, барвників. У складі лише свіже м'ясо та прянощі.
Вся сировина тваринного походження поставляється з перевіреного фермерського господарства після проведення обов'язкової ветеринарно-санітарної експертизи та отримання ветеринарних документів, решта сировини (інгредієнти та харчові добавки) доставляються на підприємство з підтвердженою документацією, що засвідчує її якість та безпеку.
Товар можна забрати самостійно з пункту видачі магазину «Кабанчик» або замовляйте кур'єром у будь-яку точку Одеси, до дверей квартири чи офісу.

Click to order
Total: 
Ваше имя
Ваш телефон
Доставка
Оберіть потрібне:
Адреса доставки
Payment method
Made on
Tilda